Inteligentny dom Bydgoszcz – zadbaj o komfort i oszczędność

Inteligentny dom i wysoko rozwinięta automatyka w poszczególnych pomieszczeniach zwiększa komfort życia, a to tylko jedna zalety płynących z tego rozwiązania. Dzięki zastosowaniu takiej technologii zadbamy również o nasze finanse. Inteligentna automatyka powinna spełniać wiele funkcji, które sprawią, że będzie to dla nas wymarzony dom. A więc możemy dopasować ją w taki sposób, by zminimalizować rachunki za prąd np. poprzez umieszczenie rozmaitych czujników czy pilotów pozwalających wyłączyć oświetlenie w całej posiadłości.

Ułatwienie codziennego funkcjonowania, zysk czasu i pieniędzy to dogodności związane z wdrożeniem inteligentnego systemu w naszych domach. Kluczowe również jest to, by takie rozwiązanie wprowadzili najlepsi specjaliści, którzy dysponują jakościowymi podzespołami. Jeśli chcesz połączyć te cechy skorzystaj z usług firmy EurosystemsInteligentny dom Bydgoszcz!

Automatyzacja oświetlenia

Za frazą Inteligentny dom Bydgoszcz kryje się wiele rozwiązań technologicznych. Jednym z nich jest automatyczne oświetlenie, o którym warto pomyśleć już na etapie budowy domu. Jednak nic straconego, jeśli zrobisz to w posiadłości o długim stażu zamieszkania. Korzyści płynące z projektów sterowanego oświetlenia są ogromne. Będziesz miał możliwość wykreowania klimatu, na jakim Ci zależy w danym momencie. Przyciemnienie światła w taki sposób, by poczuć się jak w kinie, rozjaśnienie pomieszczenia w celu zwiększenia wydajności Twojej pracy czy stworzenie romantycznej atmosfery na randce z pomocą odpowiedniego oświetlenia – to wszystko jest możliwe po skorzystaniu z usług specjalistów w Eurosystems. Zadbaj o to, żeby jednym kliknięciem w aplikacji Twojego smartfona sterować oświetleniem pomieszczeń w całym domu!

Automatyzacja ogrzewania

Kolejne nowoczesne rozwiązanie to sterowanie ogrzewaniem zgodnie z naszymi potrzebami. Podobnie jak w przypadku automatyzacji oświetlenia możemy tym systemem obniżyć rachunki nawet o kilkadziesiąt procent. Wdrożenie sterowalnego ogrzewania zapewnia kontrolę temperatury w poszczególnych pomieszczeniach naszego domu. Idealnie sprawdza się przy klimacie panującym w Polsce, gdzie zmienność pogody jest częstym zjawiskiem. Dzięki temu systemowi będziesz mógł ustawić dokładną temperaturę – taką, jaka Ci odpowiada w danym momencie. Automatyzacja ogrzewania zapewnia też zdalną regulację wysokości temperatury poprzez aplikację w telefonie, tablecie czy komputerze.

Sterowanie podlewaniem roślin w ogrodzie

Inteligentny ogród, czyli automatyka nawadniania zieleni bez obowiązku codziennej kontroli roślin w ogrodzie. Czujniki wilgotności trawnika sprawią, że unikniesz żmudnej pracy przy roślinach, a do tego zaoszczędzisz hektolitry wody. Sterowanie automatyką w ogrodzie jest proste i przyjemne. Bezprzewodowy system powoduje, że będziemy mogli zamienić ręczne operowanie konewką czy wężem na piloty i ekrany dotykowe. Zadbaj o swój wymarzony ogród wspólnie z Eurosystems – inteligentny dom Bydgoszcz

Monitorowanie zużycia energii elektrycznej poszczególnych urządzeń

Świadome korzystanie z energii elektrycznej bez urządzeń stale monitorujących ich pracę jest trudne. Dlatego dla oszczędności finansowej warto skorzystać z kolejnego inteligentnego systemu. Optymalizacja zużycia energii elektrycznej mediów w naszym domu pozwoli Ci zatroszczyć się o środowisko naturalne, co w obecnej sytuacji klimatycznej jest niezwykle ważne. Decydując się na urządzenia monitorujące, w każdej chwili możesz sprawdzić statystyki zużycia energii – dzienne, tygodniowe czy miesięczne. A co za tym idzie, w taki sposób łatwiej znajdziesz przyczynę nadmiernego wykorzystania energii w miejscu zamieszkania.

Nowoczesne rozwiązania, oszczędność i wygoda wspólnie z Eurosystems – inteligentny dom Bydgoszcz. Zapraszamy!

Kategorie: